تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - کاکا و مارسلو ، پادزهر ویروس فیفا
فقط کاکا

کاکا و مارسلو ، پادزهر ویروس فیفا

سه شنبه 24 آبان 1390 05:45 ب.ظ

نویسنده : فاطمه kaka
کاکا و مارسلو ، کم کم به تمرینات تیمی اضافه می شوند تا برای بازی شنبه در مستایا آماده شوند . مورینیو از آنها به عنوان پادزهر ویروس فیفا استفاده خواهد کرد . این دو که دچار مصدومیت هایی بودند در بازیهای دوستانه برزیل برابر گابون و مصر حاضر نشدند . مورینیو پیش از بازی با اوساسونا در مورد کاکا گفته بود :" مصدومیتش جدی نیست و ارتباطی به گذشته ندارد و نیاز به یک برنامه ویژه برای افزایش قوای خود دارد . "

http://s5.as.com/recorte/20111115dasdaiftb_4/XLCO/Ies/20111115dasdaiftb_4.jpg
هم کاکا و هم مارسلو تقریبا از مصدومیت هایشان ریکاوری کرده اند . می توانند که بدوند و بدون مشکل پا به توپ شوند . این روزها البته مورینیو به جز این دو فقط پنج بازیکن آماده دارد : لاس ، گرانرو ، کایخون ، شاهین و آدام .
این بردهای پیاپی کاملا برای مربی و تیم خوشایند بوده است . مربی پرتغالی در طول تمرینات بارها می گوید :" باید دقت پاس ها بهتر شود . سریع بازی کنید . " تا بتواند که به بازی تیم سرعت ببخشد . او در تمرینات اخبر بارها از کار کایخون تمجید کرده است و سعی می کند که هر جزئیات و هر حرکتی را در نظر داشته باشد ... حتی زمان شوخی کردن هم دارد . پس از پایان تمرین هم با رسانه ها با شوخی برخورد می کند .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -