تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - کاکا :" کریستیانو کامل تر از مسی است "
فقط کاکا

کاکا :" کریستیانو کامل تر از مسی است "

پنجشنبه 19 آبان 1390 02:02 ب.ظ

نویسنده : فاطمه kaka
کاکا ، هافبک رئال مادرید ، سه شنبه گذشته با شبکه اسپورته مصاحبه کرد . او در مورد دوران حضورش در رئال مادرید ، دلایل ماندنش در باشگاه ، دوران بدش به علت مصدومیت پرداخت و از رونالدو تمجید کرد :" کریستیانو کامل تر از مسی است " و او را "بهترین بازیکن جهان " خواند . کاکا در مورد نیمار نیز صحبت کرد :" دوست دارم به مادرید بپیوندد . اگر جای نیمار بودم ، رئال مادرید را انتخاب می کردم .

http://s2.picofile.com/file/7178884187/25759790.jpg"می دانستم که به سطح اول بر می گردم "
"مطمئن بودم که دوباره به سطح اول بر می گردم . روزهای نا امیدی را پشت سر گذاشتم ، از نظر بدنی نمی توانستم تحرک لازم را داشته باشم و احساس درد می کردم . نمی دانستم که مشکل چیست . بیشتر از حد توان خودم از خودم انتظار داشتم و طبیعی بود که آن طور که به نظر می رسید نتوانم باشم . با تلاش و تمرین و توجه به خودم بالاخره موفق شدم . به مرور همه چیز بهتر شد ."

ملاقات با فلورنتینو و مورینیو
"پس از بازی با ویارئال ، مورینیو با من جلسه گذاشت و از من پرسید که می خواهم چه کار کنم . به من گفت که مرا دوست دارد اما اگر بخواهم می توانم بروم و در این راه به من کمک می کند . او بازیکنان ناراضی را دوست ندارد . دروغ است که می گویند مورینیو می خواست بروم . به او گفتم :" مربی ، نمی خواهم بروم " سپس با فلورنتینو پرز صحبت کردم که به من گفت که با مربی صحبت کرده و او هم مرا می خواهد . آنها احتیاجی به فروش من نداشتند و به همین علت آرام و صبور بودم . از آن جلسات به بعد آرام شدم . صحبت با مورینیو خیلی اثر داشت . اگر به من می گفت که نمی خواهد ادامه دهم ، تصمیم دیگری می گرفتم . پس از آن بود که روحیه پیدا کردم چرا که نمی خواستم دو سال قبل تکرار شود . من پیش فصل را با تیم بودم و کم کم حس خوبی پیدا می کردم . قبلا دچار دید منفی بودم و حالا عملکرد خوبی ارائه می دادم ."

ستاره بودن
"نمی دانم که همان کاکای میلان شده ام یا نه . می خواهم که همچنان به عنوان یک ستاره - بازیکن به کارم ادامه دهم و به تیم کمک کنم . این انگیزه من است ."

"رونالدو ، بهترین "
"رونالدو بهترین بازیکنی است که تا کنون در کنارش بازی کرده ام . من برابر زیدان بازی کردم اما در کنارش نه . رونالدو به خاطر هوشش بهترین است . رونالدینیو تا حدودی نزدیک به اوست . "

"کریستیانو ، کامل تر از مسی "
"مسی بازیکن خوبی است . اما این که بگوییم کدام بازیکن بهترین در جهان است بستگی به شرایط به خصوص تیم آن بازیکن دارد . او و کریستیانو بهترین های جهان هستند ، اما در فوتبال مدرن امروز ، کریستیانو ، کامل ترین بازیکن جهان است . با پای چپ ، پای راست ، ضربه سر و ضربات کاشته گل می زند . مسی هم عالی است اما کریستیانو کامل تر از اوست . "

ریکاردو کاروالیو
"بهترین دوستم در رئال مادرید ، ریکاردو کاروالیوست ، هم تیمی ایست که با او زیاد صحبت می کنم ."

"بارها بغض کردم "
"بارها شد که حس می کردم که روبوت هستم و نمی توانستم درون زمین کار خود را انجام دهم . من نمی توانستم از خود لذت ببرم و پس از تمرینات احساس درد داشتم . نمی فهمیدم که مرا چه شده است اما هیچ گاه به توقف کردن فکر نمی کردم . بارها بغض کردم ، تنها و با خانواده ام . "

انجیل
"درست است که بارها احساس ناراحتی ، نا امیدی و بی انگیزگی می کردم . با خود می گفتم که نباید ناراحت شوم چرا که یک همسر فوق العاده و دو فرزند دارم . تنها چیزی که مرا آرامش می داد ، انجیل بود . می دانستم که خدا در هر زمان پشت و پناهم خواهد بود . "

نیمار
"اگر به این روند ادامه دهد ، جای پیشرفت زیادی خواهد داشت . نمی دانم که همسطح مارادونا و مسی است یا نه . امیدوارم که به رئال مادرید بیاید چرا که کمک زیادی خواهد کرد اما نمی دانم که می آید یا نه . دوست دارم او را در باشگاه های بزرگ اروپا ببینم . اگر من جای نیمار بودم ، به رئال مادرید می پیوستم . هر کسی دوست دارد نیمار را در اروپا محک بزند چرا که شرایط متفاوت است ."

بارسلونا
"ما از نظر سبک بازی با بارسلونا متفاوت هستیم . آنها خیلی زمان برای کارشان می خواهند و کاراکتر های هر مربی هم متفاوت است . هواداران رئال مادرید به اندازه هواداران بارسا در این زمینه صبور نیستند . فرهنگ متفاوتی وجود دارد . در بارسلونا ، مسی تفاوت ایجاد می کند و می تواند در هر لحظه ، هر بازی را تعیین کند . اما سوال این جاست که چرا در تیم ملیش این طور کار نمی کند ؟ به این خاطر که در بارسلونا ، تیمش پشتش است و کارش تا حد زیادی به هم تیمی ها بستگی دارد . "دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -