تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - کاکا :" فلورنتینو سر قولش ماند که مرا نفروشد "
فقط کاکا

کاکا :" فلورنتینو سر قولش ماند که مرا نفروشد "

پنجشنبه 7 مهر 1390 11:37 ق.ظ

نویسنده : فاطمه kaka
کاکا در کنفرانس مطبوعاتی در مراسم معارفه بازی فیفا 12 گفت :" مربی پس از بازی با آژاکس به رختکن آمد . او همیشه به ما انگیزه می دهد . او به من تبریک گفت و مرا در آغوش گرفت . خیلی خوشحال هستم . او به من گفته بود که قصد فروختنم را ندارد و سر قولش ماند ."

http://s2.picofile.com/file/7148355264/20110928dasdasftb_90.jpg

وی افزود :" هیچ گاه نا امید نشدم . سه قضیه در این راه تاثیر داشت . اول این که خودم نمی خواستم بروم . دوم این که مربی پس از بازی فصل گذشته با ویارئال با من تماس گرفت و گفت که نمی خواهد بروم . سوم این که باشگاه تاثیر داشت . مدیر به من گفت که احتیاجی به فروختنم نیست . همیشه رویایم موفق در این جا بود . "
وی افزود :" به هواداران رئال مادرید مدیون هستم و رویایم موفقیت در این جاست . تشویق آنها به من انگیزه داد . زمانی که اوضاع روبراه نبود هم مردم حرفهای خوبی به من زدند . مادریدیسمو ها همیشه از من حمایت کردند . خوشحالم ، نه تنها به خاطر بازی با دیروز ، بلکه از همان 13 دقیقه آغازین برابر ساراگوسا . در این دو سال چند بازی خوب هم داشته ام . امیدوارم بتوانم با ثبات باشم . "
وی افزود :" فعلا در مورد فیکس شدن نگران نیستم . به مربی بستگی دارد . سعی می کنم از فرصتهایم نهایت بهره را ببرم . "
در مورد جو رختکن گفت :" دروغ است که می گویند با هم هماهنگ نیستیم . روزهای بد هم هستند ، مثل پس از بازی با لوانته و راسینگ اما ما تلاش خود را کردیم و توانستیم برابر رایو و آژاکس توانایی های خود را نشان دهیم . "
در مورد نیمار گفت :" با او صحبت کردم اما در کنارش بازی نکردم . او را زیاد نمی شناسم . فقط در تلویزیون دیدمش . نمی دانم که در رئال مادرید در کجا می خواهد بازی کند . " در این باره که زیاد اهل جنجال نیست نیز گفت :"این یک مسئله شخصی است . در بازی با بارسا ، کریستیانو آرام تر از من بود . "
در مورد رقابت با بارسا گفت :" تیم بزرگی هستند اما شکستشان غیرممکن نیست . رئال مادرید می خواهد به فینال چمپیونزلیگ برسد و همه به آن امیدوارند ."


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -