تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - كارانكا :" په په و كاكا عالی بودند "
فقط کاکا

كارانكا :" په په و كاكا عالی بودند "

یکشنبه 21 فروردین 1390 07:37 ب.ظ

نویسنده : فاطمه kaka

آیتور كارانكا یك بار دیگر بعد از بازی با تیم سابقش ، در كنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی مطبوعات بود .
او گفت :" این بازی از نظر تهاجمی بسیار سخت تر از برخی بازیهای دیگر بود و در یك زمین مشكل بود اما سه امتیاز مهم را گرفتیم و حالا باید به بازی در لندن با تاتنهامی فكر كنیم كه در 30 دقیقه 3 گل زده و باید خیلی حواسمان جمع باشیم . "

آیتور سپس در مورد سه بازیكن یعنی په په ، كاكا و دی ماریا صحبت كرد :" په په یكی از گزینه های ما برای این بازی بود ، می دانستیم كه حریف چگونه بازی می كند ، مربی 10 سال است كه په په را می شناسد و می دانست كه او می تواند در آن جا بازی كند . بازی فوق العاده ای انجام داد و به ما آسایش خاطر داد و باعث شد كه خط دفاع اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد . "
در مورد هافبك برزیلی گفت :"‌تاثیرگذار بود ، بسیار روی فرم بود و مشخص بود كه كاملا از كمند مصدومیت رهایی یافته و آمده است . زدن پنالتی دوم با این جو با آن خونسردی بالایش ارزشمند بود . خوب بودنش خیلی مهم است ،‌بلزی فوق العاده ای انجام داد ، همچون په په ، كاكا نیز عالی بود . "
در مورد بازیكن چپ پای آرژانتینی نیز گفت :"‌دی ماریا در پست مورد علاقه اش بازی كرد و در فرم 120 درصد خود بود و با سرعتش ، دریبل زنی هایش و جهت دهی هایش به توپ ، فوق العاده بود .... "
آیتور سپس در مورد نیمكت نشین ها گفت :" تركیب گسترده ای داریم و اوقاتی كه در بازی شرایط خوب پیش نرود ، می توانیم به خوبی از نیمكت بهره ببریم ، این قضیه برای این مرحله از فصل خیلی مهم است . "
سپس ذر مورد غیبت مورینیو در كنفرانس مطبوعاتی گفت :" این اولین باری نیست كه این اتفاق رخ می دهد ، من 10 بار صحبت كرده ام . یك بازی هم به خاطر دید زدن حریف ، در كنفرانس مطبوعاتی حاضر نشد و من جایش آمدم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد ، این قضیه بی احترامی به هیچ كس نیست ، حداقل برای اتلتیك نیز این طور نیست . "
در پایان در مورد داوری كلوس گومز گفت :" برای ما در این فصل داوری های عجیبی شده ، اما خوشبختانه در این بازی داوری در نتیجه تاثیرگذار نبود .

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -