تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - هفته طوفانی و سرنوشت ساز در انتظار رئال
فقط کاکا

هفته طوفانی و سرنوشت ساز در انتظار رئال

سه شنبه 24 اسفند 1389 10:57 ق.ظ

نویسنده : فاطمه kaka


هفته حساس و بسیار مهمی در انتظار رئال مادرید است .
در اواسط ماه مارس به ثمر رسیده ایم و بدون شك می توان گفت كه رئال مادرید یكی از مهمترین فصل هایش را پیش رویش می بیند . یا همه چیز ، یا هیچ چیز . این اتفاقی است كه می تواند در طول این هفته برای رئال مادرید در اروپا و اسپانیا بیفتد .

رئال مادرید در چمپیونزلیگ باید هم بتواند كه طلسم شش ساله ناكامی در مرحله یك هشتم چمپیونزلیگ را بشكند و هم این كه پس از سالها لیون را كه به گربه سیاهش در اروپا مبدل شده ف‌شكست دهد . رئال مادرید باید بتواند كه بالاخره با كنار زدن تیم فرانسوی راه دهمین چمپیونزلیگ را پیش بگیرد .
از طرفی روز شنبه نیز در ویسنته كالدرون می تواند كه لالیگا از كف رئال برود . مورینیو از این كه تیمش در روز یكشنبه بازی نمی كند ناراضی است . رئال مادرید مدت بسیار كمی برای آماده شدنش برای دربی مادرید فرصت دارد . این بازی جدا از حساسیت هایی كه در زمینه تقابل دو رقیب دیرینه دارد ، می تواند كه نقشی كلیدی را در راه قهرمانی لیگ ایفا كند . خود مورینیو هم اذعان داشته كه از دست دادن یك امتیاز در لالیگا هم می تواند كه به منزله از دست رفتن قهرمانی باشد .تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -