تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - کاکا ، برگ برنده مورینیو
فقط کاکا

کاکا ، برگ برنده مورینیو

شنبه 20 آذر 1389 10:14 ب.ظ

نویسنده : فاطمه kaka

مرجع خبری رئال مادرید : بدون شک بازگشت کاکا ، کمک زیادی به تیم خواهد کرد .

http://s2.kimag.es/share/74260595.jpg

خوزه مورینیو ، یکی از بهترین مربی دهای دهه گذشته است و در انگلیس ، پرتغالیو ا یتالیا قهرمانی هایی تجربه کرده است . او حالا در حال تجربه کردن سخت ترین چالش زندگیش در اسپانیاست . رئال مادرید در برابر بارسلونا کامبلا آماده قرار می گیرد . فلورنتینو پرز با خرج میلیون های یورو ، بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو ، ژابی و کاکا را به تیم اضافه کرده است .
مورینیو اما در این فصل بازیکنان جوان و آینده داری همچون آنخل دی ماریا ، مسعود اوزیل ، سامی خدیرا ، پدرو لئون و سرجیو کانالس را به تیم اضافه کرده تا رئال مادرید را متعادل تر کند . اما عیار این جوان تر ها ، با شکست بدی که برابر بارسلونا خوردند مشخص شد .
خوزه مورینوی یک مربی همیشه برنده است ، نامش با قهرمانی گره خورده است ، اما همچنان یک جای کار تیمش می لنگد و به همین علت در نیوکمپ شکست بدی را تجربه کرد . مورینیو سخت در تلاش است که بتواند شکافهای تیمش را برای آینده بپوشاند که در این میان راهکارهای مختلفی وجود دارد .
مشکل اصلی رئال مادرید در برابر بارسلونا ، عدم خلاقیت در خط هافبک بود . رئال مادرید رد خط هافبک ، سامی خدیرایی را دارد که نقش خراب کردن بازی حریف و دادن پاس های کواه به ژابی الونسو را دارد تا این بازیکن ، با پاسهای بلندش توپ را در زمین پخش کند .
جلوی آنها مسعود اوزیلی قرار دارد که خیلی زود در رئال مادرید جا افتاد اما در برابر بارسلونا حرفی برای گفتن نداشت . ملی پوش آلمانی ، وقتی فضا برای کار نداشته باشد ، کلا از جریان بازی محو می شود .
این نشان از اهمیت حضور کاکا در چنینی تیمی دارد . هافبک برزیلی به زودی با اتمام دوران مصدومیتش به تیم اضافه خواهد شد . هافبک برزیلی در یک سال و نیم اخیر ، زیاد در رئال مادرید خوب نبوده اما مورینیو روی توانایی هایش برای آینده حساب ویژه ای باز کرده است .
کاکا فصل گذشته دچار مصدومیتهای مداومی شد اما این را باید در نظر داشت که این تازه فصل اولش است و مصدومیتهای زیادی هم داشت که حالا احتمالا آنها رفع شده است .
مورینیو بدون شک ، مربی ایست که می تواند هر بازیکنی را زنده کند . او در پیدا کردن رابطه عاطفی با بازیکنانش تبحر خاصی دارد و می تواند از آنها بهترین بازیشان را استخراج کند . وسلی اشنایدر بهترین نمونه در این قضیه است . بازیکن هلندی در رئال مادرید دچار حواشی متعدد شد و نتوانست که خوش بدرخشد ، اما مورنیوی در اینتر او را به یکی از بهترین ها تبدیل کرد .
مورینیو به اشنایدر روحیه داد و او را به این باور رساند که چه توانایی هایی دارد . کاکا یک بازیکن با استعداد و توانست ، کمتر بازیکنی در جهان توانایی های او را دارد اما مشکل اصلیش در حال حاضر ، نداشتن اعتماد به نفس است .
رئال مادرید به کاکا نیز مبرمی دارد ، چرا که قرار است نقش مهمی در این تیم بازی کند . کاکا می تواند نقش وسلی اشنایدر را در رئال مادرید مورینیو ایفا کند .  اگر کاکا همانی باشد که شایستگی هایش را دارد ، قهرمانی لالیگا و غلبه بر بارسلونا دور از دسترس نیست .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -