تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - رائول آلبیول :"کاسیاس هم لیاقت گرفتن توپ طلا را داشت "
فقط کاکا

رائول آلبیول :"کاسیاس هم لیاقت گرفتن توپ طلا را داشت "

جمعه 19 آذر 1389 11:41 ب.ظ

نویسنده : فاطمه kaka
مرجع خبری رئال مادرید : رائول آلبیول ، مدافع با تجربه رئال مادرید ، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .
"من فقط به تلاش کردن ، بهتر شدن و انجام بهترین بازیم فکر می کنم تا جواب اعتماد مربی را بدهم . مورینیو بهترین مربی ممکن برای به هیجان آوردن هواداران است . شیوه ارتباطش با بازیکنان خارق العاده است . همه خیلی شادمان هستیم و فکر می کنم این روز به روز مشخص تر می شود ."
"بازی با سراگوسا بازی مشکل و خطرناکی خواهد بود چرا که آن ها برای فرار از منطقه سقوط می جنگند و در تلاش هستند تا بتوانند هر چه زودتر از این شرایطشان نجات یابند . آنها پشتوانه هوادارانشان را دارند ، سخت حواسشان را جمع خواهند کرد و ما نباید اجازه دهیم که اعتماد به نفسشان زیادی بالا برود . "
"هیگوائین طبیعتا خیلی نسبت به مصدومیتش نگران است اما به تدریج هیجانش برای بازگشت بیشتر خواهد شد . این برای ما خوشایند است که او هر چه زودتر به میادین برگردد . می خواهیم که در راه ریکاوریش به او کمک کنم و امیدواریم که او دیر یا زود به میادین برگردد."
اگر من بودم ، کاسیسا را یکی از نامزدهای توپ طلا می کردم چرا که او نقشی کلیدی در قهرمانی جام جهانی داشت و توپهایی که گرفت خیلی تاثیرگذار بود . به هر صورت هر کسی آن را ببرد ، حتما حقش بوده است . ویسنته دل بوسکه لایق کسب عنوان بهترین مربی سال است چرا که قهرمان جام جهانی شده است و مورینیو هم به خاطر کاری که در اینتر میلان کرد ، لیاقت این را دارد. هر کدام که آن را ببرد خوشحال می شوم . اگر من بودم جایزه را به هر دویشان می دادم . "
"رئال مادرید و بارسلونا بیش تر از هر تیم دیگری در لالیگا در فصل گذشته امتیاز گرفته اند و اگر امسال هم به این روند خود ادامه دهند ، مشابه فصل گذشته خواهند بود . بازی برگشت در برنابئو خیلی کلیدی است اما هنوز خیلی تا آن بازی مانده و ممکن است که در هر بازی امتیاز بدهیم . در هر بازی باید فقط به کسل سه امتیاز فکر کنیم . فقط دو امتیاز بارسلونا کمتر داریم که هر لحظه می توانیم این فاصله را قطع کنیم ."دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -