تبلیغات
http://up.vatandownload.com/images/r3s7li8ghqlf43sto89a.gif kaka - مورینیو و استفاده از ستارگانش در پستهای غیرتخصصی
فقط کاکا

مورینیو و استفاده از ستارگانش در پستهای غیرتخصصی

چهارشنبه 3 شهریور 1389 09:20 ق.ظ

نویسنده : فاطمه kaka

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید، تیمش را برای هر شرایطی آماده کرده است.

 


ژوزه مورینیو مربی رئال مادرید گفته که در مواقع اضطراری و اگر رئال در دیداری هر دو دروازه‌بان خود را از دست بدهد، سرخیو راموس و سامی خدیرا می‌توانند در دروازه رئال قرار بگیرند.

مورینیو گفت که آماده از دست دادن ایکر کاسیاس و یرژی دودک در یک دیدار است و اگر این دو نفر مصدوم یا اخراج شوند، از مدافع اسپانیایی یا هافبک آلمانی خود در دروازه استفاده خواهد کرد.

مربی پرتغالی گفت که راموس و خدیرا هر هفته با دروازه‌بانان هم تمرین خواهند کرد: «ما می‌دانیم که اگر دو دروازه‌بان خود را از دست بدهیم چه کسی در دروازه خواهد ایستاد: سرخیو راموس یا سامی خدیرا. ما در تمرینات به این نتیجه رسیده‌ایم. این اتفاق دو بار تا حالا افتاده و شاید باز هم روی دهد. حالا هر هفته خدیرا و سرخیو راموس برای تمرین در دروازه می‌ایستند تا در صورت لزوم بتوانند انجام وظیفه کنند.»

البته تنها این دو بازیکن نیستند که ممکن است در پست غیرتخصصی بازی کنند. مورینیو می‌گوید: «آلوارو آربلوا مدافعی میانی نیست، اما اگر دچار دردسر شویم او می‌تواند در این پست بازی کند.

دیروز فرناندو گاگو را هم در خط دفاعی آزمودم. کریستیانو رونالدو هم به همین ترتیب همیشه مهاجم نخواهد بود. اگر او به عنوان مهاجم بازی کند نخواهد توانست از برخی از ویژگی‌هایش استفاده کند.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -